ul. Skośna 36  +48 695 633 683   jchkwstarogard@gmail.com A A A  
Czcionka: AAA « wstecz drukuj

PLAN KOLĘD 2024

niedziela 14.01.2024

8.01.2024 

  1. Koteże – ul. Główna - numery nieparzyste od końca - od godziny 16.00 – Ks. Zygmunt
  2. Rokocin – ul. Polna, ul. Kwiatowa - od godziny 16.00 – numery od początku – Ks. Wojciech

9.01.2024

  1. Koteże – ul. Główna - numery parzyste od początku - od godziny 16.00 – Ks. Zygmunt
  2. Rokocin – ul. Letnia - numery nieparzyste od początku - od godziny 16.00 – Ks. Wojciech

10.01.2024

  1. Koteże ul. Piaskowa, ul. Leśna – numery od początku - od godziny 16.00 – Ks. Zygmunt
  2. Rokocin – ul. Letnia – numery parzyste od początku - od godziny 16.00 – Ks. Wojciech

11.01.2024

  1. Koteże – ul. Rodzinna, ul. Towarzyska – numery od początku - od godziny 16.00 – ks. Zygmunt
  2. Rokocin ul. Radosna, ul. Pogodna – numery od początku - od godziny 16.00 – Ks. Wojciech

13.01.2024

  1. Koteże ul. Wróblewskiego, ul. Słoneczna – numery od początku – od godziny 12.00 – Ks. Zygmunt
  2. Rokocin – ul. Brzozowa, ul. Miodowa, ul. Granitowa, ul. Dębowa numery parzyste,– numery od początku - od godziny 12.00 – Ks. Wojciech

14.01.2024

  1. Koteże – ul. Spokojna, ul. Wesoła – numery od początku - od godziny 15.00 – Ks. Zygmunt
  2. Rokocin – ul. Piaskowa – numery od początku - od godziny 15.00 –

Ks. Wojciech

15.01.2024

Kolęda dekanalna z Ks. Biskupem Arkadiuszem w Kokoszkowach. Kolędy tylko na zaproszenie od godziny 17.00 – ks. Wojciech

16.01.2024

  1. Koteże – ul. Podmiejska od numeru 11 – od godziny 16.00 –

Ks. Zygmunt

  1. Dąbrówka – Osiedle Północne – ul. Płaczewska, ul. Jasna, ul. Południowa – od godziny 16.00 – Ks. Wojciech

17.01.2024

  1. STG – Ul. Skośna 11 - od godziny 16.00 – Ks. Zygmunt
  2. Dąbrówka – Osiedle Północne – ul. Żytnia, ul. Starogardzka – od godziny 16.00 – Ks. Wojciech

18.01.2024

  1. STG – ul. Skośna 5,7,9 - od godziny 16.00 – Ks. Zygmunt
  2. Dąbrówka – Osiedle Piaski – ul. Leśna, ul. Bursztynowa, ul. Krzemienna, ul. Żwirowa i ul. Wschodnia – numery od początku - od godziny 16.00 – Ks. Wojciech

20.01.2024

  1. STG – ul. Sosnowa, ul. Świerkowa – numery od początku - od godziny 16.00 – Ks. Zygmunt
  2. STG – ul. Bukowa i Lubichowska nr od 178 – 188 – numery od początku – od godziny 16.00 – Ks. Wojciech

21.01. 2024

  1. STG – ul. Jesionowa, ul. Jodłowa – numery od początku - od godziny 15.00 – Ks. Zygmunt
  2. Dąbrówka – Osiedle Piaski – ul. Diamentowa, ul. Rubinowa, ul. Granitowa – numery od początku - od godziny 15.00 – Ks. Wojciech

 22.01.2024

  1. STG – ul. Kasztanowa, ul. Kalinowa – numery od początku - od godziny 16.00 – Ks. Zygmunt
  2. Dąbrówka – Osiedle Piaski – ul. Okrężna, ul. Hermanowska, ul. Szeroka – numery od początku od godziny 16.00 – Ks. Wojciech

23.01.2024

  1. STG – ul. Dębowa, ul. Grabowa, ul. Jaworowa - numery od początku - od godziny 16.00 – Ks. Zygmunt
  2. STG – ul. Rebelki, ul Rodzinna - od godziny 16.00 – Ks. Wojciech

24.01.2024

  1. STG – ul. Wierzbowa - od godziny 16.00 – Ks. Zygmunt
  2. STG – ul. Lubichowska – numery nieparzyste – od godziny 16.00

– Ks. Wojciech

25.01.2024

  1. STG – ul. Skośna – numery parzyste i nieparzyste - od godziny 16.00 - Ks.Zygmunt
  2. STG – ul. Kraziewicza, ul. Milewskiego – od godziny 16.00 – Ks. Wojciech

27.01.2024

  1. STG – ul. Skośna – Osiedle za kaplicą – od godziny 16.00 – Ks. Zygmunt
  2. STG – ul. Topolowa, ul. Schulza – od godziny 16.00 – Ks. Wojciech

28.01.2024

  1. Osiedle Leśne – ul. Skowronka, ul. Słowika – od godziny 15.00 –

Ks. Zygmunt

  1. Rokocin - ul. Ziołowa numery 20-34h - od godziny 15.00 – Ks. Wojciech

29.01.2024

  1. Osiedle Leśne – ul. Kormorana - od godziny 16.00 – Ks. Zygmunt
  2. STG – ul. Lubichowska numery parzyste od początku – od godziny 16.00 – Ks. Wojciech

30.01.2024

  1. Osiedle Leśne – ul.Sokoła, ul.Kruka, ul.Gołębia – od godziny 16.00 – Ks. Zygmunt
  2. Rokocin – ul. Ziołowa numery 3 – 19 – od godziny 16.00 – Ks. Wojciech

31.01.2024

  1. Osiedle Leśne – ul. Czajki i Sikorki – od godziny 16.00 – Ks. Zygmunt
  2. STG – ul. Korytybska - od godziny 16.00 – Ks. Wojciech

1.02.2024

  1. Osiedle Leśne - ul. Żurawia, ul. Gila, ul. Kukułki i ul. Zięby – od godziny 16.00 – Ks. Zygmunt
  2. STG – ul. Darowana – od godziny 16.00 – Ks. Wojciech

3.02.2024

  1. Osiedle Leśne – ul. Jastrzębia, ul. Orła, ul. Szpaka – od godziny 12 - Ks. Zygmunt
  2. STG – ul. Rolna, ul. Druha Franciszka Piechowskiego – od godziny 12.00 – Ks. Wojciech

4.02.2024

  1. Kolędy dla chętnych od godziny 15.00 – Ks. Zygmunt
  2. STG – ul. Braterska, ul. Falkowskiego, ul. Górskiego, ul. Bolta - od godziny 15.00 –

Ks. Wojciech

5.02.2024

  1. Kolędy dla chętnych - od godziny 15.00 – Ks. Zygmunt
  2. STG – ul. Orlika, ul. Czapli – od godziny 16.00 – Ks. Wojciech

 

 


Poprzednie ogłoszenia

niedziela 12.05.2024

niedziela 24.03.2024

niedziela 17.03.2024

niedziela 03.03.2024

niedziela 18.02.2024

niedziela 18.02.2024

niedziela 11.02.2024

niedziela 14.01.2024

niedziela 14.01.2024

niedziela 14.01.2024

niedziela 17.12.2023

sobota 09.12.2023

niedziela 03.12.2023

niedziela 19.11.2023

niedziela 22.10.2023

niedziela 01.10.2023

niedziela 17.09.2023

sobota 16.09.2023

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM