ul. Skośna 36  +48 695 633 683   jchkwstarogard@gmail.com A A A  

Czego potrzebujemy do 4 czerwca?

sobota, 13-05-2023 | dodał: Ks. Wojciech Korzeniak


Czego potrzebujemy do 4 czerwca? Tego dnia jest zaplanowany festyn parafialny, skierowany głównie do młodzieży i dzieci. Do tego czasu chciałbym przygotować Dom Ojca Pio i jego otoczenie. Potrzebuję pomocy w pracach adaptacyjnych budynku. Trzeba zmienić oświetlenie, konieczne są jakieś ładne obrazy, ramki, dekoracje. Szafki, szafeczki - mile widziane.

Poszukiwany jest sponsor, byśmy mogli zamówić zamki dmuchane. Chciałbym kupić maszynkę do waty cukrowej - to koszt ok. 2500 zł. Potrzebujemy mamy i babcie, które upieką ciasta i ciastka, bo Parafian chciałbym poprosić o pomoc w zorganizowaniu festynu i w jego przeprowadzeniu.

Festyn ma się rozpocząć o godzinie 15.00 i ma potrwać do godzin wieczornych. Poproszę o podpowiedź, kogo moglibyśmy zaprosić, aby animował zabawy z dziećmi.

Wiem już, że muzycznie będzie nam pomagał DJ Szymon. Będzie ścianka/tło do wykonania zdjęć. Sami także zacznijcie zbierać różne gadżety. W plebanii będzie wystawa lego. W jadalni na stolach będzie pokazana spora kolekcja zbudowanych samochodów, pociągów i nawet kwiatów z klocków lego.

Może znacie osoby, które wykonują jakieś wyroby z wikliny, ceramiki, kogoś, kto mógłby przyjechać i zaprezentować, ale także sprzedać swoje rękodzieło. Poprosiłem, aby przyjechało „Małe Betlejem” z wyrobami z Ziemi Świętej.

Chciałbym, aby to popołudnie było już dzisiaj przez nas zaplanowane, abyśmy razem zbudowali piękną wspólnotę, radosnych, szczęśliwych ludzi. Zaproście znajomych, przyjaciół i widzimy się 4 czerwca o godzinie 15.00 na placu przed kaplicą Św. Ojca Pio.  

 

W tym tygodniu zostanie zainstalowany krzyż wykonany w pracowni Pani Magdaleny Czeskiej. Jest on wykonany na zlecenie naszej Parafii, będzie nawiązywał do mozaiki        Św. Ojca Pio i tabernakulum. Krzyż jest darem naszych Parafian, którzy pragną tym gestem fundatorskim oddać cześć Panu Bogu i podziękować za Boże błogosławieństwo i opiekę w życiu rodzinnym i zawodowym.

 

 

 

 

 

Biuro parafialne - proszę o kontakt SMS na nr tel. prywatny: 609091132 lub na nr tel. parafialny: 695633683.

Adres e - mail: jchkwstarogard@gmail.com

Numer konta parafialnego:

62109026200000000148537777

PARAFIA JCHKW STAROGARD Santander Bank

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM